Temat zamknięty

O co tytaj chodzi?? XD
#11

(12.12.2010, 16:25)Wielorybek napisał(a):  Mimo całego szacunku jaki do Niej mam, absolutnie nie rozumiem rodzącego się na tym forum swoistego 'kultu' Apri.

Ponieważ Aprii jest mądrą kobietą,fakt że czasami trochę bardziej nawrzeszczy ,ale jej 'straszne' niekiedy wypowiedzi coś dają, dają efekty w akwariach.
Pozdrawiam!

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



#12

(12.12.2010, 16:25)Wielorybek napisał(a):  I jeszcze jedno..

(12.12.2010, 15:13)Saletra napisał(a):  Hmm źle dobrana obsada,przerybienie, niech Apri się nim zajmie.
Mimo całego szacunku jaki do Niej mam, absolutnie nie rozumiem rodzącego się na tym forum swoistego 'kultu' Apri.

Pamiętaj, że dla nas Matka Polka zawsze była najważniejsza Wink, ... , bo chyba nie zazdrość przez ciebie przemawia?

A wracając do tematu, proponuję zamknąć go ..

200 l agassiza, otoski i rodostomusy
http://s2.ifotos.pl/img/Akwa-2Mjp_hhaahrr.jpg
#13

jeśli chodzi i filtr i napowietrzacz to mam i chodzi 16h na dobę
#14

Zapisując się na Nasze forum, masz obowiązek trzymać się pewnych zasad.
Proszę starać się pisać poprawnie- można używać
przeglądarki która podkreśla błędy.Proszę sprawdzać post przed wysłaniem. Wszelkie posty nie spełniające podstaw gramatycznych będą usuwane lub poprawiane ze słownym ostrzeżeniem.
Nazwa tematu musi zawierać ogólny opis problemu.
Filtr musi pracować non stop(jest do tego przeznaczony)
Najlepiej od razu podesłać Ci kawałek dobrej lektury abyś wiedział co robisz źle: http://www.akwa.aip.pl/rady.html
Sprawdź w podwieszonym temacie w dziale obsad co można hodować w zbiorniku o takiej pojemności.

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

Temat zamknięty


Skocz do: