• 1 Głosów - 2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[112l ogólne] akwarium początkującego
#11

Początek całkiem całkiem. Jednak ten korzeń na środku jest strasznie toporny, do tego kiepsko wyglądają tak równo odcięte gałezie.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#12

Obecnie szukam nowego korzenia lecz nic nie przyciągneło mojego wzroku. Rosliny sie rozrosły i baniak ladniej wygląda ale na liściach osadza mi się coś czarnego i nie moge tego usunąć.Jutro postaram się wrzucić jakieś fotki.

112l ostateczna obsada:
11x razbora klinowa
5x kirysek spiżowy
1x ampularia
2x kosiarka
1+2 pielęgniczka kakadu
1+1 pielęgniczki ramireza
5x otosek
http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-ak...887-2.html
#13

Witam, jak Ci Kakadu z Ramirezami w małym akwarium się sprawują?, nie ma awantur? Pozdrawiam

100l
Neon Inessa 12x
Ancistrus Dolichopterus 2x
Pielęgniczki Ramireza 1+1
Kirysek Pstry 6x

30l
Bojownik Syjamski 1x

300l
20 centymetrowa gadzina z Afryki


Skocz do: