Dzięki za podpowiedż , wczoraj mi sprzedawca wcisnął 3 takie miały być spokojne i nie za duże a w akwarium zadyma że reszta rybek nie wie o co chodzi Jadę zaraz mu je zwrócić i poinformować co to za rybki
(12.02.2012, 11:44)pawciotr napisał(a): Tylko ma jakąś dziwną, żółtą głowę...
Ja identyczne wersje kolorystyczne widziałem u siebie w zoologu.
Nie lubie tych rybek jeszcze bardziej niż kosiarek
Tzn. źle sobie wspominam ich usługi w zakresie sprzątania akwarium.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.02.2012, 11:54 {2} przez wisnia0384.)
Miał jeszcze całe żółte nie wiem od czego to zależy w sklepie były spokojne ale jak wpuściłem wieczorem to prętniki , żałobniczki i reszta podtuliły ogony