Postów: 94
7
Dołączył: 27.09.2008
witam .
Ostatnio do mojego akwarium dostałem dużego suma, który wygląda jak sum rekini, ale ma inne płetwy, jest bardziej niebieski i pływa tylko przy dnie. Czy mógłby mi ktoś powiedziec co to za gatunek?
Przepraszam ale niestety nie posiadam zdjęć ;/
Postów: 401
29
Dołączył: 17.02.2010
A mi to trochę przypomina Brzankę Wysmukłą
(06.11.2011, 15:59) Olachi napisał(a): (06.11.2011, 03:33) Kaef napisał(a): (05.11.2011, 23:38) Namisaro napisał(a): Hmmm... wygląda trochę jak Barwieniec czarny, trochę jak Brzanka Odeska, trochę jak Tęczanka niebieska, trochę jak Tęczanka Neonowa... Ale tak ogólnie to nie wskażę konkretnego gatunku.
No bez jaj...
Danio pręgowane lub lamparcie. W sumie to jeden grzyb.
Dziękuję serdecznie
A mi to trochę przypomina Brzankę Wysmukłą
Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)
http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554
Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2011, 15:07 {2} przez
pawciotr .)
Postów: 21
9
Dołączył: 14.03.2011
W sklepie zoologicznym powiedziano mi że to gurami ale nie wyglądają jak te na internecie.ProszĘ napisać co to za rasa I odmiana
Ostrzeżenie(FORUM WARNING SYSTEM) :
20% = Tematy zostały połączone-proszę nauczyć się korzystać z opcji "SZUKAJ "
100%=ban
Załączone pliki
Miniatury
Pytajcie a znajdziecie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.12.2011, 01:12 {2} przez
Olek .)
Postów: 725
25
Dołączył: 29.08.2011
Wygląda na białą molinezję
530l - Malawi
530l - Zimne
400l - Towarzyskie
77l - 2D
160l - Tanganika
54l Kotnik
Nie udzielam porad na PW i GG
Postów: 401
29
Dołączył: 17.02.2010
Molinezja Ostrousta biała
Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)
http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554
Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462
Postów: 55
3
Dołączył: 04.01.2011
Jakiś czas temu kupiłem prętniki- jednak nie wiem jaki to gatunek proszę o pomoc
Załączone pliki
Miniatury
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2011, 21:16 {2} przez
GuRu0987 .)
Postów: 13
1
Dołączył: 12.11.2011
Postów: 1,244
15
Dołączył: 27.01.2010
Albo morelowy, albo miodowy, raczej coś w tym stylu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.12.2011, 12:59 {2} przez
mcda-p .)
Postów: 2
0
Dołączył: 31.12.2011
Witam
Widzialam dzisiaj w zoologicznym rybke ktora wyglada jakby plywala do gory brzuchem i nie pamietam nazwy Czy wiecie co to moze byc za rybka?
Postów: 725
25
Dołączył: 29.08.2011
Giętkoząb czarnobrzuchy
530l - Malawi
530l - Zimne
400l - Towarzyskie
77l - 2D
160l - Tanganika
54l Kotnik
Nie udzielam porad na PW i GG