Postów: 1,078
24
Dołączył: 15.06.2010
Nawet o tym nie wiedziałem. Dopiero po wygooglaniu hasła, dowiedziałem się o co chodzi...
.....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2011, 15:00 {2} przez
Kondziu360.)
Postów: 53
3
Dołączył: 03.09.2010
A ja, w związku z tym, że zamierzam się ich pozbyć, chciałbym wiedzieć co to za ryba. Garra, epalzeorynchus, czy inny crossocheilus? Proszę o pomoc ^^
Uploaded with
ImageShack.us
Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
Nie jest to grubowarg syjamski ani tym bardziej garra. Rybka którą posiadasz, to "pseudokosiarka", którą się sprzedaje jako grubowarga syjamskiego i któręj nazwy w tym momencie nie pamiętam
240 litrów
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
To jest Garra cambodgiensis.
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 53
3
Dołączył: 03.09.2010
Faktycznie, to chyba to. Mi sprzedano ją jako zwykłą kosiarkę, miałem co prawda wątpliwości, ale "skoro w sklepie mówią że kosiarka, to kosiarka"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.08.2011, 12:12 {2} przez
Wielorybek.)
Postów: 2
0
Dołączył: 25.07.2011
A mojej rybki z poprzedniej strony nikt nie zna? Kosi lepiej niż kosiarka.....
Postów: 2
0
Dołączył: 13.08.2011
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
Wydaję mi się że to będzie Zmianniak plamisty, odmiana weloniasta, choć nie jestem do końca pewny. Porównaj zdjęcia z Google z twoją rybką.
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 2
0
Dołączył: 13.08.2011
(13.08.2011, 20:36)BlackHawk88 napisał(a): Wydaję mi się że to będzie Zmianniak plamisty, odmiana weloniasta, choć nie jestem do końca pewny. Porównaj zdjęcia z Google z twoją rybką.
Dzięki! Podobne ale za krótkie i zbyt opasłe
Znalazłam jednak zdjęcia i opisy molinezji ostroustej i wydaje mi się, że to będzie to.
http://www.superakwarium.pl/molinezja-os...id418.html
Wymiary się zgadzają a zdjęcie 3 od góry pokrywa się z wyglądem mojej rybki. W każdym bądź razie dzięki za naprowadzenie

Pozdrawiam!
Postów: 40
4
Dołączył: 03.12.2008
No to ludzie mam do was misję! otóż w pewnym potoku znajdującym się niedaleko mojego osiedla zauważyłam ryby...więc jako osobnik szukający przygód postanowiłam złowić jedną pstryknąć fotkę i dowiedzieć się co to jest

ryba ta ma ok 6-7cm żyje w wodzie ok 22C i jest z naszych Polskich wód ;P
bardzo proszę o pomoc
PS. Oczywiście żadne zwierze nie ucierpiało podczas tych zdj
_________________
Tajemnica odkryta

jest to cierniczek
128l pseudoTanganika:
-4 szt Neolamprologus brichardi (Księżniczki) :D
-maluchy /\
-7 kirysków (ze starej 60l)
-zbrojnik niebieski (tez z 60l :))
-2 piskorki Kuhla(60l)
w końcu!! :3
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.08.2011, 22:52 {2} przez
papla131.)