Postów: 4
1
Dołączył: 26.07.2011
Witam, czy możecie pomóc w zidentyfikowaniu tych rybek?:
https://picasaweb.google.com/11703877506...-SkmviYhQE
Dzięki
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
(26.07.2011, 10:43)sherif14 napisał(a): Witam, czy możecie pomóc w zidentyfikowaniu tych rybek?:
https://picasaweb.google.com/11703877506...-SkmviYhQE
Dzięki
To molinezje. Odmiana barwna(złota/żółta) i żaglopłetwa.
Postów: 4
1
Dołączył: 26.07.2011
Postów: 74
18
Dołączył: 28.11.2010
Postów: 1,078
24
Dołączył: 15.06.2010
Tetra Czarna.
Edit

own@
Do czerwonej mam podejrzenia, niebieskiej sam jestem ciekaw. Mam nadzieję że ktoś odpowie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2011, 22:38 {2} przez
Kondziu360.)
Postów: 74
18
Dołączył: 28.11.2010
Dzięki Kondziu360.
A ta niebieska i różowa?
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
Zarówno niebieska jak i czerwonawa to przeźroczki. Ryby z wszczepianym barwnikiem.
Mogą to też być tetry kolor(te intensywne kolory są uzyskiwane w sposób sztuczny jak u przeźroczek).
Przeźroczkom widać więcej wnętrzności niż tetrom.(zdjęcia nie są dość ostre)
Tak czy inaczej to bardzo delikatne ryby, nie żyją tak długo jak choćby pływająca z nim tam żałobniczka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.07.2011, 23:09 {2} przez
Olek.)
Postów: 74
18
Dołączył: 28.11.2010
One nie sa w ogóle przezroczyste.
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
To wszystko są żałobniczki.
A tym debilom co im te barwniki wstrzykują to bym jajka tak pokolorował. Nie kupujcie takich ryb, ani ładnie nie wyglądają, a tylko się rynek w ten sposób napędza.
Postów: 74
18
Dołączył: 28.11.2010
Dobra dzięki za pomoc.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2011, 14:03 {2} przez
tajniakseba.)