• 20 Głosów - 4.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

<<<<<<<< CO TO JEST ZA RYBA? >>>>>>>> Zidentyfikuj gatunek ryby w tym temacie.

Witam, czy możecie pomóc w zidentyfikowaniu tych rybek?:
https://picasaweb.google.com/11703877506...-SkmviYhQE
Dzięki

(26.07.2011, 10:43)sherif14 napisał(a):  Witam, czy możecie pomóc w zidentyfikowaniu tych rybek?:
https://picasaweb.google.com/11703877506...-SkmviYhQE
Dzięki

To molinezje. Odmiana barwna(złota/żółta) i żaglopłetwa.

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

Dzięki

Proszę o pomoc w identyfikacji.
http://imageshack.us/g/843/p3107112041.jpg/

Tetra Czarna.
EditBig Grinown@
Do czerwonej mam podejrzenia, niebieskiej sam jestem ciekaw. Mam nadzieję że ktoś odpowie.

Dzięki Kondziu360.
A ta niebieska i różowa?

Zarówno niebieska jak i czerwonawa to przeźroczki. Ryby z wszczepianym barwnikiem.
Mogą to też być tetry kolor(te intensywne kolory są uzyskiwane w sposób sztuczny jak u przeźroczek).
Przeźroczkom widać więcej wnętrzności niż tetrom.(zdjęcia nie są dość ostre)
Tak czy inaczej to bardzo delikatne ryby, nie żyją tak długo jak choćby pływająca z nim tam żałobniczka.

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

One nie sa w ogóle przezroczyste.

To wszystko są żałobniczki.
A tym debilom co im te barwniki wstrzykują to bym jajka tak pokolorował. Nie kupujcie takich ryb, ani ładnie nie wyglądają, a tylko się rynek w ten sposób napędza.

Dobra dzięki za pomoc.


Skocz do: