• 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyposażenie do akwarium 200L - filtry, grzałki i oświetlenie

Proszę o pomoc, który mam wybrać filtr zewnętrzny do akwarium 200l (100x40x50cm)

JBL e 1500
czy
Tetra tec ex 1200

a może proponujecie jakiś inny? I czy wystarczy tylko zewnętrzny?

Z góry dziekuję za pomoc...

JBL spokojnie da rade, bez wewnetrznego

JBL e900 też dałby radę, taniej wyjdzie.Jednak ja polecę unimaxa 250.Filtry JBL z serii e(w tym e700, e 900 i e1500) mają nieszczelności i część wody nawe nie przychodzi przez media filtracyjne.

Dziękuję za odpowiedzi, już sprawdzam jakie opinie ma unimax...
chcę podkreslić, że pragnę kupić bardzo dobry filtr...bo teraz w 54l mam jakiś chiński i jest tragiczny, dlatego wolę wydać większą kaskę żeby potem nie było problemów... czekam na kolejne propozycje

Jeśli cena cie nie przerazi to moge ci coś zaproponowacSmile

spin21 napisał(a):Jeśli cena cie nie przerazi to moge ci coś zaproponowacSmile

poproszę chociaż pewnie mnie przerazi, czytam właśnie o filtrze eheim, podobno drogi ale rewelacyjny i energooszczędny, tylko nie mam pojęcia który model, może eheim ecco pro 2036?

Przypuszczam że będzie bardziej rewelacyjny niż eheim Smile
http://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtr-s...-4707.html

spin21 napisał(a):Przypuszczam że będzie bardziej rewelacyjny niż eheim Smile
http://sklep.roslinyakwariowe.pl/filtr-s...-4707.html

no o tak dużej kasie nie myślałam...raczej do 700zł

Oczywiście nie bierz tego na poważnie.Smile
Ja na twoim miejscu nie pakował bym sie w takie wynalazki jak JBL czy tetra.
Jeśli możesz wydac 700zł to chyba najlepiej kupic jakiegoś eheim/a.

Eheim Professionel 3 2073 koszt około 600-700zł, ale konkretny model i super się ponoć sprawuje.....


Skocz do: