07.04.2009, 09:21
Witam. Po nocy zauwazylem,ze skalarek chyba nie dostosowal sie do srodowiska i lezy na dnie lekko tylko porusza pletwami, tylna pletwe mu reszta rybek poturbowala i niewiele z niej zostalo. Czy ma jakies szanse ?? prosze o szybko i mądrą odpowiedz
Temat nieaktualny - R.I.P.
Po co pytasz o takie rzeczy na forum akwarystycznym bez podanie nawet podstawowych informacji o warunkach w akwarium ?
Trzeba było napisać do wróżki.
Na niemądre pytanie nie ma mądrej odpowiedzi.
Zamykam - Kejdi
Temat nieaktualny - R.I.P.

Po co pytasz o takie rzeczy na forum akwarystycznym bez podanie nawet podstawowych informacji o warunkach w akwarium ?
Trzeba było napisać do wróżki.
Na niemądre pytanie nie ma mądrej odpowiedzi.
Zamykam - Kejdi
Rybka lubi pływać ...
