Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat
Zdycha skalarek !! - Wersja do druku

+- Akwarystyka - Forum akwarystyczne AkwaŚwiat (http://www.akwaswiat.net)
+-- Forum: O forum (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Śmietnik (http://www.akwaswiat.net/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Temat: Zdycha skalarek !! (/showthread.php?tid=10013)



Zdycha skalarek !! - Cactus79 - 07.04.2009

Witam. Po nocy zauwazylem,ze skalarek chyba nie dostosowal sie do srodowiska i lezy na dnie lekko tylko porusza pletwami, tylna pletwe mu reszta rybek poturbowala i niewiele z niej zostalo. Czy ma jakies szanse ?? prosze o szybko i mądrą odpowiedz

Temat nieaktualny - R.I.P. Sad

Po co pytasz o takie rzeczy na forum akwarystycznym bez podanie nawet podstawowych informacji o warunkach w akwarium ?
Trzeba było napisać do wróżki.
Na niemądre pytanie nie ma mądrej odpowiedzi.
Zamykam - Kejdi