26.03.2009, 22:44
Witam! Mam zamiar kupić zestaw sery CO2 Start. Mam do was pytanie, czy wogóle się opłaca coś takiego kupować ? Czy będzie widać poprawę we wzroście i bujności roślin oraz ich kolorycie. Moje akwarium to 63l, widoczne na zdjęciu.
