22.03.2009, 09:31
Heh dobry zart 1200 xDD
Kolega 1200 to mam wirówke a tak kupie sobie tetre 700 i fana 2 i jest super nadfiltracja
Kolega 1200 to mam wirówke a tak kupie sobie tetre 700 i fana 2 i jest super nadfiltracja
