19.03.2009, 14:48
A ja proponuje w tak sporym litrażu trzymac skład dla prawdziwych twardzieli:
- Motylowiec (Pantodon buchholzi)
- Trzciniak (Erpetoichthys calabaricus)
- Wielopłetwiec (Polypterus ornatipinnis)
- Nożowiec (Gymnotus tigre)
- Węgorek (Mastacembelus armatus)
Gatunki są mięsożerne, więc przeznaczone dla ludzi o mocniejszych nerwach.
Do tego dużo roślin pływających:
- Paprotnice
- Limnobium gąbczaste
- Salwinia pływająca
- Pistia itp
Korzenie z licznymi zakamarkami dla ryb i pomiędzy nimi żabienice i aniubasy o dużych liściach.
Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany mogę polecić Ci kogoś kto ma niesamowite akwarium utrzymane w tym charakterze.
- Motylowiec (Pantodon buchholzi)
- Trzciniak (Erpetoichthys calabaricus)
- Wielopłetwiec (Polypterus ornatipinnis)
- Nożowiec (Gymnotus tigre)
- Węgorek (Mastacembelus armatus)
Gatunki są mięsożerne, więc przeznaczone dla ludzi o mocniejszych nerwach.
Do tego dużo roślin pływających:
- Paprotnice
- Limnobium gąbczaste
- Salwinia pływająca
- Pistia itp
Korzenie z licznymi zakamarkami dla ryb i pomiędzy nimi żabienice i aniubasy o dużych liściach.
Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany mogę polecić Ci kogoś kto ma niesamowite akwarium utrzymane w tym charakterze.
