18.03.2009, 21:41
Decyzja jeszcze nie została podjęta. Od niedzieli likwiduję częśc zbiornikó i dalej jestem w polu.
Żeby nie było.. Mam 2 akwaria do zagospodarowania. 375l i 200l. Gdzieś bym te nieszczęsne skalary wrzucił...
Żeby nie było.. Mam 2 akwaria do zagospodarowania. 375l i 200l. Gdzieś bym te nieszczęsne skalary wrzucił...
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
