• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

obsada 50l
#1

moja obsada w 50 l: 5 neonków inessa, 3 latarniki, 3 gupiki.
coś zmienić, dokupić czy ok? Wink


Wiadomości w tym temacie
obsada 50l - przez blabla:) - 18.03.2009, 18:27
RE: obsada 50l - przez Olek - 18.03.2009, 18:35
RE: obsada 50l - przez blabla:) - 18.03.2009, 18:38
RE: obsada 50l - przez Olek - 18.03.2009, 18:42
RE: obsada 50l - przez blabla:) - 18.03.2009, 18:45
RE: obsada 50l - przez Olek - 18.03.2009, 18:56
RE: obsada 50l - przez blabla:) - 18.03.2009, 19:03
RE: obsada 50l - przez Olek - 18.03.2009, 19:07

Skocz do: