17.03.2009, 21:10
Jokeru napisał(a):Kejdi grabisz sobie...Nie cwiczę niczyjej cierpliwości.. HeheOoooj tam... przecież na nic nie musisz się decydować

W takim wypadku zostaje Ci fantastyczny kotnik dla pyszczaków, czyż nie piękna wizja ??

Może jednak zastanowisz się nad channą :
http://i197.photobucket.com/albums/aa312...gachua.jpg
??
