17.03.2009, 21:04
prof.Animal hokejówki jak najbardziej
Radeek Tanganika to jedna z bardziej prawdopodobnych wersji
apri cort wszystko prócz ślepczyków miałem. Z tym, że bojowniki w 200l. BTW - 30cm pleco wystarczy
?
Kejdi grabisz sobie...Nie cwiczę niczyjej cierpliwości.. Hehe
Apri ale wspólnymi siłami do czegoś doszliśmy prawda?
Radeek Tanganika to jedna z bardziej prawdopodobnych wersji
apri cort wszystko prócz ślepczyków miałem. Z tym, że bojowniki w 200l. BTW - 30cm pleco wystarczy
?Kejdi grabisz sobie...Nie cwiczę niczyjej cierpliwości.. Hehe
Apri ale wspólnymi siłami do czegoś doszliśmy prawda?
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
