17.03.2009, 19:46
Radeek napisał(a):He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o PawiookieWszystkie wymienione gatunki już "przerabiałem"ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku

ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..