17.03.2009, 19:41
He he gupiki do 375 l to no jak dla mnie głupi pomysł.Może byś chciał coś z pielęgnicowatych.Meeka,Akara pomarańczowopłetwa,Akara Błękitna,co by tu jeszcze o Pawiookie
ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..
ludzie wspominali ci ale tu już masz to szkoda..
112l-Meeki
53-Krewetkarium
