17.03.2009, 19:24
tak wyczytałem na Twojej stronie
ja już nie mam pomysłu na akwarium dla Ciebie
A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są super
byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiorniku
ja już nie mam pomysłu na akwarium dla Ciebie
A może jednak terrarystka co? obejrzyj sobie na youtubie filmiki o gekonach są super
byś miał ładną hodowlę w tak wielkim zbiorniku
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
