17.03.2009, 19:20
Proszę nie dyskutowac o moich potrzebach jak mnie nie ma 
Patrzę realnie. Na płaszczkę nie mam akwarium. Musiało by mie sporą powierzchnię dna..
Zimnowodne nie podobają mi się..
Karpie, welonki już mam u kogo oglądac..
Welonki.. Ehh.. Mam zakaz... hehehe...
Kejdi nie ładnie. Może ktoś będzie miec jakiś ciekawy pomysł..
I wcale nie mam 9 zbiorników w domu

Patrzę realnie. Na płaszczkę nie mam akwarium. Musiało by mie sporą powierzchnię dna..
Zimnowodne nie podobają mi się..
Karpie, welonki już mam u kogo oglądac..
Welonki.. Ehh.. Mam zakaz... hehehe...
Kejdi nie ładnie. Może ktoś będzie miec jakiś ciekawy pomysł..
I wcale nie mam 9 zbiorników w domu
Masz pytania - 600-717-223
gg: 6643531
http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl
Piszę poprawnie po polsku
