15.02.2009, 17:15
moje rybki zachorowały na ta ospe (neonki, molinezje, mieczyki), i zastosowałam zieleń firmy zoolek. dodałam do akwarium taka dawke jak pisało na preparacie, tylko jeszcze wczoraj po wlaniu woda była zabarwiona na niebiesko, a dzisiaj to wszystko znikło i obawiam sie ze moze nie zadziałac ten praparat, jedna neonka mi juz odpadła, został tylko 2 mieczyki z widocznymi objawami, u innych rybek ciało jest czyste.
czy codziennie dodawac tej zieleni po troche? na preparacie pisalo ze nastepna dawka dopiero po tygodniu
Tematy zostały połączone. Używaj opcji SZUKAJ - Kejdi
czy codziennie dodawac tej zieleni po troche? na preparacie pisalo ze nastepna dawka dopiero po tygodniu
Tematy zostały połączone. Używaj opcji SZUKAJ - Kejdi
