18.01.2009, 16:12
Twoje akwarium jest makabryczne... oddaj sztuczne rośliny i w ogóle załóż temat w zdjęcia akwarii tam ci pomożemy zmienić akwarium bo ryby mają tam strasznie źle.
Odnośnie pytania masz bojownika, mieczyki, molinezje, gupiki
Akwarium to nie zabawka. Tam żyją żywe zwierzęta których los zależy od ciebie.
Odnośnie pytania masz bojownika, mieczyki, molinezje, gupiki
Akwarium to nie zabawka. Tam żyją żywe zwierzęta których los zależy od ciebie.
