09.12.2008, 00:23
A więc formaldehyd i zieleń malachitowa, czyli to samo co w costapurze, tyle że inna forma zieleni ( to dla nas w tym przypadku bez znaczenia), oraz inna proporcja ( kostapurze jest to 6 do 1/5 formaldehydu do zieleni a tu mamy tego ok. 400 do 1 , a więc sporo formaldehydu. Osobiście podałbym za pierwszym razem pełną dawkę, następnie co TRZECI dzień (wczesniej pisałem że co drugi, ale sprawdziłem literaturę: co trzeci wystarczy, a będzie bezpieczniej) połąwę podstawowej dawki samej zieleni (wspomniany wcześniej ichtiosan).Powtarzania tej Tetry bałbym się ze względu na sporą ilość formaliny.
