26.11.2008, 21:56
Spoko, ja tylko napisałam co było u mnie. Możliwe, że w Twoim akwarium będzie się między nimi dobrze układało, czego Ci życzę.
Tak jak pisałam, wszystko zależy od ryby.
Tak jak pisałam, wszystko zależy od ryby.
