22.10.2008, 22:07
Po co ten post?Chcesz się pochwalić czy zapytać o radę?To drugie raczej nie bo przecież piszesz, że ich nie oddasz.Jeżeli chcesz się pochwalić to w galerii razem z fotkami.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
