• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Projekt akwarium 1260l
#5

Naprawdę wygląda to solidnie, ciekaw jestem jak to się prezentuje teraz. Lubisz majsterkować najwidoczniej, bo to jest wykonane bardzo starannie. Ja może też bym się zabrał za taką budowę, ale moja żona ma trochę inne poczucie estetyki i jej się bardziej podobają gotowe produkty ze sklepu. Chociaż nie jest tak źle oglądałem ostatnio tutaj szafki https://www.plantica.pl/produkty/akwaria...arystyczne i faktycznie są całkiem nieźle zaprojektowane i wydają się być praktyczne - a to jest bardzo ważne Wink


Wiadomości w tym temacie
Projekt akwarium 1260l - przez lukast1983 - 11.04.2016, 22:30
RE: Projekt akwarium 1260l - przez slawek1920 - 23.04.2016, 11:27
RE: Projekt akwarium 1260l - przez Maruszka - 13.06.2016, 14:38
RE: Projekt akwarium 1260l - przez lukast1983 - 06.02.2017, 22:07
RE: Projekt akwarium 1260l - przez Ollie - 07.11.2017, 13:51
RE: Projekt akwarium 1260l - przez dekster - 06.01.2018, 00:17
RE: Projekt akwarium 1260l - przez RoQi - 08.01.2018, 08:23

Skocz do: