07.11.2017, 13:51
Naprawdę wygląda to solidnie, ciekaw jestem jak to się prezentuje teraz. Lubisz majsterkować najwidoczniej, bo to jest wykonane bardzo starannie. Ja może też bym się zabrał za taką budowę, ale moja żona ma trochę inne poczucie estetyki i jej się bardziej podobają gotowe produkty ze sklepu. Chociaż nie jest tak źle oglądałem ostatnio tutaj szafki https://www.plantica.pl/produkty/akwaria...arystyczne i faktycznie są całkiem nieźle zaprojektowane i wydają się być praktyczne - a to jest bardzo ważne
