06.02.2017, 22:07
Mala aktualizacja 
Rozmair akwarium troszku sie zmienil. Teraz bedzie 350x80x60h. Stelaz juz jest gotow (na zdjeciach w trakcie zabudowy, w celu wkomponowania go w pokoj
Do tego sump 100x50x50.
Akwarium z sumpem ma byc montowane koncem marca, wiec po wszystki postaram sie wsadzic nowe zdjecia

Rozmair akwarium troszku sie zmienil. Teraz bedzie 350x80x60h. Stelaz juz jest gotow (na zdjeciach w trakcie zabudowy, w celu wkomponowania go w pokoj

Do tego sump 100x50x50.
Akwarium z sumpem ma byc montowane koncem marca, wiec po wszystki postaram sie wsadzic nowe zdjecia
