• 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :)
#1

Jako, że rybka lubi pływać, a moje Frontki dość szybko rosną, z okazji zbliżających sie ich 3 urodzin, postanowiłem postawić im nowy dom Smile

Miejsce budowy: Swarzędz
Główny projektant: Smoko
Inwestor i koordynator prac: Smoko
Kierownik budowy: Smoko
Wykonawcy: Smoko + firmy podwykonawcze
Dyrektor techniczny i szantażysta: żona Tongue

Najpierw fundamenty:
*Stelaż stalowy z profili 60x40x3 i 40x40x3 mm całość ocynkowana.
*Obudowa płyta meblowa



Następnie powstały ściany:
320x90x70 cm
*Szkło grubości 15 mm- front i 1 bok Opti
*Dno dzielone
*Wzmocnień dużo Smile



Kolejny etap to wykonywanie instalacji sanitarnej wod-kan.


*sump
*pudełko z grzebieniem i otworami w bocznej szybie



*tacka zraszająca




*filtr zraszany






*instalacja klejona z PVC
*pompa Grundfosa C.O.


Następnie nastąpiła kontrola wytrzymałości ścian i rozruch instalacji wod-kan-c.o.





Z góry sorka za jakość zdjęć, ale jakoś do tej pory nie było potrzeby zakupienia porządnego aparatu Smile










No moja trzódka

























Całość - kolory przekłamane



Pozdrawiam


Wiadomości w tym temacie
[ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez smoko - 24.12.2013, 14:59
RE: [ Zdaniem żony o wiele za dużo L ] Mięsożerna Tanga :) - przez KS_ARMANI - 24.12.2013, 15:11
RE: [ Zdaniem żony o wiele za dużo L ] Mięsożerna Tanga :) - przez klosek - 24.12.2013, 17:19
RE: [ Zdaniem żony o wiele za dużo L ] Mięsożerna Tanga :) - przez pawciotr - 24.12.2013, 21:39
High Rated Google Blog - przez FrankJScott - 01.08.2023, 03:13
RE: [ Zdaniem żony o wiele za dużo L ] Mięsożerna Tanga :) - przez Grafolog - 25.12.2013, 00:46
RE: [ Zdaniem żony o wiele za dużo L ] Mięsożerna Tanga :) - przez smoko - 25.12.2013, 09:59
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez apri cort - 26.12.2013, 18:03
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez Drewniak - 26.12.2013, 19:03
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez smoko - 26.12.2013, 20:36
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez cinek1916 - 26.12.2013, 23:21
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez smoko - 27.12.2013, 20:40
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez agarwaen - 27.12.2013, 18:29
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez mover - 27.12.2013, 19:19
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez Yacek - 01.01.2014, 12:00
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez akwarystyk - 01.01.2014, 12:54
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez Filip_ooo - 01.01.2014, 16:56
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez smoko - 20.02.2014, 12:45
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez Grafolog - 20.02.2014, 19:26
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez smoko - 06.07.2014, 15:15
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez wtelek1 - 07.07.2014, 09:09
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez Drewniak - 07.07.2014, 18:20
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez g64 - 07.07.2014, 18:49
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez smoko - 07.07.2014, 18:56
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez wtelek1 - 07.07.2014, 21:31
RE: [ 2016 L ] Mięsożerna Tanga :) - przez smoko - 24.08.2014, 10:55
Updated BMW Car Part Tips - przez FrankJScott - 08.12.2022, 10:12
Updated BMW Car Part Details - przez FrankJScott - 01.08.2023, 17:24

Skocz do: