12.10.2013, 18:29
Krewetki nie tylko amano, obojętnie jakie, a jedna helena też załatwi sprawę, tylko w dłuższym czasie 
Dla stada składającego się ze 6 szt np kirysów Panda wystarczy w zupełności 45 litrów

(20.06.2013, 12:03)Chmurkins napisał(a): Widziałeś datę posta?
Moim zdaniem kiryski to co najmniej 100l, bo jak zasadzisz jakieś roślinki w 60l to 1/3 dna i tak odchodzi, a ponieważ są to ryby stadne to fajnie jest je trzymać w stadkach po 10+. Nie mówię że się nie da ale w 60 l masz albo tylko 10 kirysków i puste dno albo do tego 10 neonów i musisz zasadzić zielsko... Kirysy to duże rybki, jak jeszcze się je przekarmia (jak co 2 początkujący akwarysta) to w akwarium się robi straszny muł.
Dla stada składającego się ze 6 szt np kirysów Panda wystarczy w zupełności 45 litrów
Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)
http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554
Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462
