03.10.2013, 08:56
Przeczytałem większość postów na temat ospy i mam mylne wiadomości: czy na czas kuracji np. zielenią należy wyjąć filtr z akwarium czy pozostawic? Mam filtr zewnetrzny? Jeżeli filtr ma pozostac to co z nim zrobic po zakonczeniu kuracji? Jezeli ma zostać wyjęty na czas kuracji to co z nim później?
