29.05.2013, 21:48
W naczyniu żaroodpornym... Brak mi słów... Serce mi roz**** człowieku. Oddaj te ryby komuś kto ma akwarium, albo do zoologicznego! Jak najszybciej! A tak na marginesie: To, że za kilka dni założysz akwarium, to nie znaczy, że możesz od razu do niego wpuścić ryby!!
Nie męcz ryb w kuli.
