23.03.2013, 15:28
(22.03.2013, 22:56)bercia289 napisał(a): A wiesz, ze to się czyści co jakiś czas???
Ja używałam tych karmników sprawdzają się nawet nawet
bercia289 nie wpadłem ta tak genialny pomysł ,a tak na poważnie to ma ułatwiać życie mieszkańców akwarium nie stosuję tego ponieważ najedzą się tylko najsilniejsze i największe ryby a np kirysy lub glonki nic nie dostana
