05.03.2013, 19:20
pisze na nim uni filter 280 -280lna h
jak na razie jest tam brezczyk puszczony i jeszcze jedno pytanko ile razy mam karmić narybek
w tym akwarim malutkim sa w kotniku jeszcze dwie samiczki gupika w kotnikach
jak na razie jest tam brezczyk puszczony i jeszcze jedno pytanko ile razy mam karmić narybek
w tym akwarim malutkim sa w kotniku jeszcze dwie samiczki gupika w kotnikach
