07.04.2008, 17:15
u mnie ospa trwa już chyba 3 dni D:dzisiaj kupiłem SERA COSTAMED MOŻE COŚ O NIM SŁYSZELIŚCIE
Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać
Chcę być nielegalny
Piszę poprawnie po polsku.
