09.12.2012, 18:47
Witam dosyałem pięknego bojka ale nie znam się powiedzcie mi czy to samiec czy samica ? czy moge coś dokupić bo nie wiem czy agresor ma
akwa 60L
-15 neon czerwony
-4 kiryski
-7 krewetek RC słyszałem ze lepiej nie trzymać z kretwetkami bojka ale nie zauważyłem zeby atakował itd
akwa 60L
-15 neon czerwony
-4 kiryski
-7 krewetek RC słyszałem ze lepiej nie trzymać z kretwetkami bojka ale nie zauważyłem zeby atakował itd
