JBL E700
#16

(30.11.2012, 16:55)bartosz napisał(a):  HMMM wiesz z tym spotkaniem to moglo by byc ciekawie no coz mieszkam w uk wiec lipa ale bylo by milo obic ci morde po 5latach treningow muai thai bylo by to widowiskowe spotkanie burakuSmilete twoje machanie lapami na wiele by sie nie zdalo Smile

Tragizm naszego społeczeństwa przedstawia właśnie Twój przykład.
Wiesz co?
Podejdź do ściany i walnij sobie z baranka to może znormalniejeszBig Grin


Wiadomości w tym temacie
JBL E700 - przez bartosz - 28.11.2012, 22:30
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 29.11.2012, 11:20
RE: JBL E700 - przez bartosz - 29.11.2012, 18:14
RE: JBL E700 - przez repcak - 29.11.2012, 22:34
RE: JBL E700 - przez bartosz - 29.11.2012, 23:22
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 29.11.2012, 23:29
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 09:38
RE: JBL E700 - przez Keqi - 30.11.2012, 10:23
RE: JBL E700 - przez klosek - 30.11.2012, 10:29
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 30.11.2012, 10:35
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 16:55
RE: JBL E700 - przez oskar777 - 30.11.2012, 21:02
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 01.12.2012, 13:30
RE: JBL E700 - przez klosek - 30.11.2012, 17:08
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 18:31
RE: JBL E700 - przez mariusz020485 - 30.11.2012, 21:42
RE: JBL E700 - przez mariusz020485 - 01.12.2012, 13:37

Skocz do: