JBL E700
#14

(30.11.2012, 16:55)bartosz napisał(a):  HMMM wiesz z tym spotkaniem to moglo by byc ciekawie no coz mieszkam w uk wiec lipa ale bylo by milo obic ci morde po 5latach treningow muai thai bylo by to widowiskowe spotkanie burakuSmilete twoje machanie lapami na wiele by sie nie zdalo Smile
A na treningach nie uczyli cię, że nie należy lekceważyć żadnego przeciwnika? Skąd wiesz, że na lepszego od siebie nie trafisz? Kiepskiego masz trenera, że pokory Cię nie nauczył. Spodziewasz się, że ktoś w Twoim stylu będzie walczył a zwyczajnie "z dyńki" w ryj dostaniesz i tyle z Twojego tajskiego boksu. Twoja wypowiedź dobitnie potwierdza kto tu jest burakiem.


Wiadomości w tym temacie
JBL E700 - przez bartosz - 28.11.2012, 22:30
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 29.11.2012, 11:20
RE: JBL E700 - przez bartosz - 29.11.2012, 18:14
RE: JBL E700 - przez repcak - 29.11.2012, 22:34
RE: JBL E700 - przez bartosz - 29.11.2012, 23:22
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 29.11.2012, 23:29
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 09:38
RE: JBL E700 - przez Keqi - 30.11.2012, 10:23
RE: JBL E700 - przez klosek - 30.11.2012, 10:29
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 30.11.2012, 10:35
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 16:55
RE: JBL E700 - przez oskar777 - 30.11.2012, 21:02
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 01.12.2012, 13:30
RE: JBL E700 - przez klosek - 30.11.2012, 17:08
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 18:31
RE: JBL E700 - przez mariusz020485 - 30.11.2012, 21:42
RE: JBL E700 - przez mariusz020485 - 01.12.2012, 13:37

Skocz do: