30.11.2012, 21:02
(30.11.2012, 16:55)bartosz napisał(a): HMMM wiesz z tym spotkaniem to moglo by byc ciekawie no coz mieszkam w uk wiec lipa ale bylo by milo obic ci morde po 5latach treningow muai thai bylo by to widowiskowe spotkanie burakuA na treningach nie uczyli cię, że nie należy lekceważyć żadnego przeciwnika? Skąd wiesz, że na lepszego od siebie nie trafisz? Kiepskiego masz trenera, że pokory Cię nie nauczył. Spodziewasz się, że ktoś w Twoim stylu będzie walczył a zwyczajnie "z dyńki" w ryj dostaniesz i tyle z Twojego tajskiego boksu. Twoja wypowiedź dobitnie potwierdza kto tu jest burakiem.te twoje machanie lapami na wiele by sie nie zdalo

te twoje machanie lapami na wiele by sie nie zdalo