JBL E700
#13

(30.11.2012, 17:08)klosek napisał(a):  I tak modek niedługo wywali ten temat więc ci odpowiem "buraku".

Tym muai tai się chwalisz czy żalisz? W domu cię chyba nikt nie kocha i nie docenia że takie rzeczy wypisujesz ludziom na forum[/u]

klosek nic do ciebie niemam ale zobacz kto to zaczal nie ja!!!ok dziekuje za pobyt na tym forum bylo fajnie i ciekawie ale do wczoraj





Wiadomości w tym temacie
JBL E700 - przez bartosz - 28.11.2012, 22:30
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 29.11.2012, 11:20
RE: JBL E700 - przez bartosz - 29.11.2012, 18:14
RE: JBL E700 - przez repcak - 29.11.2012, 22:34
RE: JBL E700 - przez bartosz - 29.11.2012, 23:22
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 29.11.2012, 23:29
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 09:38
RE: JBL E700 - przez Keqi - 30.11.2012, 10:23
RE: JBL E700 - przez klosek - 30.11.2012, 10:29
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 30.11.2012, 10:35
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 16:55
RE: JBL E700 - przez oskar777 - 30.11.2012, 21:02
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 01.12.2012, 13:30
RE: JBL E700 - przez klosek - 30.11.2012, 17:08
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 18:31
RE: JBL E700 - przez mariusz020485 - 30.11.2012, 21:42
RE: JBL E700 - przez mariusz020485 - 01.12.2012, 13:37

Skocz do: