30.11.2012, 18:31
(30.11.2012, 17:08)klosek napisał(a): I tak modek niedługo wywali ten temat więc ci odpowiem "buraku".
Tym muai tai się chwalisz czy żalisz? W domu cię chyba nikt nie kocha i nie docenia że takie rzeczy wypisujesz ludziom na forum[/u]
klosek nic do ciebie niemam ale zobacz kto to zaczal nie ja!!!ok dziekuje za pobyt na tym forum bylo fajnie i ciekawie ale do wczoraj
