30.11.2012, 17:08
I tak modek niedługo wywali ten temat więc ci odpowiem "buraku".
Tym muai tai się chwalisz czy żalisz? W domu cię chyba nikt nie kocha i nie docenia że takie rzeczy wypisujesz ludziom na forum[/u]
Tym muai tai się chwalisz czy żalisz? W domu cię chyba nikt nie kocha i nie docenia że takie rzeczy wypisujesz ludziom na forum[/u]
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
