JBL E700
#11

(30.11.2012, 10:35)toomeka@wp.pl napisał(a):  "Kolega" od samego początku zauważyłem po niektórych postach nastawiony był "miło" do innych. Pewnie nie kochali go rodzice i dlatego taki entuzjazm. Ciekawe na czym by skończył w wyzwiskach przy spotkaniu w cztery oczy? Big Grin Powalają mnie tacy ludzie co w sieci udają kozaków a przy spotkaniu osobistym już tacy nie są (dwa razy miałem doświadczenia takie)
Pozdrawiam Cię Bartku i nie martw się bo są specjaliści by Ci pomóc.

HMMM wiesz z tym spotkaniem to moglo by byc ciekawie no coz mieszkam w uk wiec lipa ale bylo by milo obic ci morde po 5latach treningow muai thai bylo by to widowiskowe spotkanie burakuSmilete twoje machanie lapami na wiele by sie nie zdalo Smile





Wiadomości w tym temacie
JBL E700 - przez bartosz - 28.11.2012, 22:30
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 29.11.2012, 11:20
RE: JBL E700 - przez bartosz - 29.11.2012, 18:14
RE: JBL E700 - przez repcak - 29.11.2012, 22:34
RE: JBL E700 - przez bartosz - 29.11.2012, 23:22
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 29.11.2012, 23:29
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 09:38
RE: JBL E700 - przez Keqi - 30.11.2012, 10:23
RE: JBL E700 - przez klosek - 30.11.2012, 10:29
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 30.11.2012, 10:35
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 16:55
RE: JBL E700 - przez oskar777 - 30.11.2012, 21:02
RE: JBL E700 - przez toomeka@wp.pl - 01.12.2012, 13:30
RE: JBL E700 - przez klosek - 30.11.2012, 17:08
RE: JBL E700 - przez bartosz - 30.11.2012, 18:31
RE: JBL E700 - przez mariusz020485 - 30.11.2012, 21:42
RE: JBL E700 - przez mariusz020485 - 01.12.2012, 13:37

Skocz do: