30.11.2012, 09:38
(29.11.2012, 23:29)toomeka@wp.pl napisał(a): Śmieszny jesteś kolego bo jeśli chodzi o mnie to jak najbardziej nie musiałem się silić byś ewentualnie spojrzał szerzej na aspekty tyczące się tego filtra a jeżeli czekałeś tylko na tak lub nie to było sobie poszukać w google leniu bo filtr nie wyszedł na rynek miesiąc temu i mnóstwo ludzi go użytkuje i pisało o nim więc po co ten temat?SLUCHAJ *** SMIESZNY TO TY JESTES LEN TO CIE ROBIL I *** CIE ODBCHODZI JAKI TEMAT ZAKLADAM NIE PODOBA SIE DO ***!!!! TEMAT PROSTY WADY ZALETY jedna osoba zrozumiala ty jestes widocznie ZA TEPY no coz szkoda ze takie *** JAK TY CHODZA PO TEJ ZIEMI dziekuje i zegnam

No, bardzo ładnie się odzywasz, zero szacunku, za obraze drugiego użytkownika przekleństwa, capsa dostajesz 40%. Jak jeszcze raz napiszesz post tego typu to już się chyba nie spotkamy. Pozdrawiam BlackHawk88
