29.11.2012, 23:22
(29.11.2012, 22:34)repcak napisał(a): Zalety - po 3 latach pracy ciągle działa (na początku po 2 miesiącach wymiana wirnika), w wystarczający sposób filtruje wodę w baniaku o pojemności 120 litrów. Łatwa obsługa i szybkie czyszczenie elementów.No i to jest konkretna odpowiedz dziękuje slicznie krótko zwięzle i na temat bez zbędnych morałów
Wady - co jakiś czas potrafi niemiłosiernie warczeć, czasami z powodu zassanego ślimaka, a czasami zupełnie bez sensownej przyczyny; tak jakby coś wpadło pod wirnik, albo sam wirnik zaczynał głośniej pracować. Ostatnio miałem właśnie taką sytuację - czyszczenie nic nie dało, poburczał tydzień i mu przeszło...
Czy bym kupił go jeszcze raz? Chyba zdecydował bym się na coś innego kolejnym razem![]()
pzdr
