29.11.2012, 18:14
(29.11.2012, 11:20)toomeka@wp.pl napisał(a): Dziwi mnie, że pytasz na forum tylko o to czy warto?
Wielu znajdzie się, że tak i wielu, że nie.
Według mnie powinieneś bardziej sprecyzować pytanie odnośnie tego filtra czy nada się do Twojego zbiornika wyszczególniając litraż,obsadę i ilość roślin. Najlepiej zdjęcie zbiornika bo jak wiadomo, że jak jest dużo roślin przepływ musi być większy.
PYTANIE PROSTE TAK LUB NIE ZALETY I WADY
to nie dla mnie filtr ja juz zakupilem, JBL chce kupic moj tata w pl i dlatego pytam
jesli chodzi o litraz to pewnie nie wsadze go do 1000l lub 30l
