28.10.2012, 17:00
(28.10.2012, 16:56)wisnia0384 napisał(a):ja nie zaobserwowałem niczego takiego u mnie helenka raz na 2 tyg upoluje świderka o podobnej wielkości żadnego zjadania resztek nie zaobserwowałem(28.10.2012, 16:53)klosek napisał(a): Heleny to ślimaki drapie żne polują na inne ślimaki nie jedzą resztek, kup sobie świderki i otosyHelenki zjadają resztki pokarmów opadłe na dno, widziałem jak jedzą gnijące liście roślin.
"NADGORLIWOŚĆ JEST GORSZA OD FASZYZMU"
[url=http://en.grepolis.com/invite-4901565-en77?invitation_id=694106&invitation_mac=0db7d640&ref=player_invite_bbcode][/url]
