• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo
#1

Bardzo długo zastanawiałem się nad postawieniem kolejnego szkła w domu. Padło na 112l zrobione w jakimiś tam stopniu w stylu Iwagumi.
Proszę tylko o fanów Iwagumi o nie krzyczenie, że bezczeszczę ten styl no ale:
1) To jest moje pierwsze podejscie
2) Kamienie nie kosztowały mnie 50zł za 1kg tylko za 20 kg zapłaciłem: 0.5 litra żubrówki Smile
3) To nie jest Iwagumi tylko coś co mnie zainspirowało do zrobienia czegoś zbliżonego Wink

Info:
*Wymiary: 80x35x40 prostokątne

*Wyposażenie:
-Filtr zewnętrzny HW 302
-2x Grzałka 75W aquael
-oświetlenie standardowe 2x18 + zamontowana dodatkowa świetlówka 24W

*Obsada:
-25 razbora klinowa (wg mnie za dużo ale gościu w zoologu mnie naciągnął bo mówił, że to i tak będzie mało. Na wstępie proponował mi 60 sztuk...)
-Bojownik syjamski+2 samice
-4 kiryski panda i 4 spiżowe i 2 albinosy (wiem, że nie pasują ale to sentyment)
-2 danio (jeden jez garbaty i bez płetw a drugi tylko garbaty Big Grin. Kiedyś je kupiłem z zoologa bo zostały dwa ostatnie i prawie zdychały to się zlitowałem no i... żyją już 4 lata)
Roślinki:
Hydrocotyle leucocephala
Hemianthus callitrichoides Cuba
Hemianthus micranthemoides Nuttall
Nurzaniec
Rogatek
jakaś niska trawka ale nie znam...


No i... 20 kg kamieni
.
Teraz jest białe tło ale mam jeszcze błękitne... Nie mogę się zdecydować które wybrać Smile









zdjęcia jak zwykle takie sobie no ale talentu do fotografii niestety nie mam.

[112l] Iwagumi "dla ubogich"

http://www.akwaswiat.net/-112l-iwagumi-d...31322.html

Stosuję "zdrowe" podejście do akwarystyki...


Wiadomości w tym temacie
[112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 08.02.2012, 22:47
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez Basteq - 08.02.2012, 22:50
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 08.02.2012, 22:51
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez SkazanyNaBluesa - 08.02.2012, 23:23
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 08.02.2012, 23:34
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez Kolton - 09.02.2012, 11:04
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez gosiaqool - 09.02.2012, 12:46
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 09.02.2012, 14:16
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez Greggrey - 09.02.2012, 15:35
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez Deep - 09.02.2012, 16:22
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 09.02.2012, 19:29
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez Greggrey - 09.02.2012, 19:51
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez michnik - 09.02.2012, 20:03
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez agrareoligada - 09.02.2012, 20:17
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 09.02.2012, 22:25
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez asz32 - 10.02.2012, 09:57
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 14.02.2012, 11:35
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez szyszka - 14.02.2012, 13:01
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 15.02.2012, 00:48
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez Basteq - 15.02.2012, 00:49
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 15.02.2012, 00:52
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez Basteq - 15.02.2012, 01:00
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 15.02.2012, 01:06
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 26.03.2012, 18:58
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez asz32 - 27.03.2012, 07:44
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 27.03.2012, 12:36
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez asz32 - 27.03.2012, 13:45
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez FRUGO82 - 27.03.2012, 13:55
RE: [112l] "Iwagumi dla ubogich" by frugo - przez asz32 - 27.03.2012, 15:53

Skocz do: