08.02.2012, 22:47
Bardzo długo zastanawiałem się nad postawieniem kolejnego szkła w domu. Padło na 112l zrobione w jakimiś tam stopniu w stylu Iwagumi.
Proszę tylko o fanów Iwagumi o nie krzyczenie, że bezczeszczę ten styl no ale:
1) To jest moje pierwsze podejscie
2) Kamienie nie kosztowały mnie 50zł za 1kg tylko za 20 kg zapłaciłem: 0.5 litra żubrówki
3) To nie jest Iwagumi tylko coś co mnie zainspirowało do zrobienia czegoś zbliżonego
Info:
*Wymiary: 80x35x40 prostokątne
*Wyposażenie:
-Filtr zewnętrzny HW 302
-2x Grzałka 75W aquael
-oświetlenie standardowe 2x18 + zamontowana dodatkowa świetlówka 24W
*Obsada:
-25 razbora klinowa (wg mnie za dużo ale gościu w zoologu mnie naciągnął bo mówił, że to i tak będzie mało. Na wstępie proponował mi 60 sztuk...)
-Bojownik syjamski+2 samice
-4 kiryski panda i 4 spiżowe i 2 albinosy (wiem, że nie pasują ale to sentyment)
-2 danio (jeden jez garbaty i bez płetw a drugi tylko garbaty
. Kiedyś je kupiłem z zoologa bo zostały dwa ostatnie i prawie zdychały to się zlitowałem no i... żyją już 4 lata)
Roślinki:
Hydrocotyle leucocephala
Hemianthus callitrichoides Cuba
Hemianthus micranthemoides Nuttall
Nurzaniec
Rogatek
jakaś niska trawka ale nie znam...
No i... 20 kg kamieni
.
Teraz jest białe tło ale mam jeszcze błękitne... Nie mogę się zdecydować które wybrać




zdjęcia jak zwykle takie sobie no ale talentu do fotografii niestety nie mam.
Proszę tylko o fanów Iwagumi o nie krzyczenie, że bezczeszczę ten styl no ale:
1) To jest moje pierwsze podejscie
2) Kamienie nie kosztowały mnie 50zł za 1kg tylko za 20 kg zapłaciłem: 0.5 litra żubrówki

3) To nie jest Iwagumi tylko coś co mnie zainspirowało do zrobienia czegoś zbliżonego

Info:
*Wymiary: 80x35x40 prostokątne
*Wyposażenie:
-Filtr zewnętrzny HW 302
-2x Grzałka 75W aquael
-oświetlenie standardowe 2x18 + zamontowana dodatkowa świetlówka 24W
*Obsada:
-25 razbora klinowa (wg mnie za dużo ale gościu w zoologu mnie naciągnął bo mówił, że to i tak będzie mało. Na wstępie proponował mi 60 sztuk...)
-Bojownik syjamski+2 samice
-4 kiryski panda i 4 spiżowe i 2 albinosy (wiem, że nie pasują ale to sentyment)
-2 danio (jeden jez garbaty i bez płetw a drugi tylko garbaty
. Kiedyś je kupiłem z zoologa bo zostały dwa ostatnie i prawie zdychały to się zlitowałem no i... żyją już 4 lata)Roślinki:
Hydrocotyle leucocephala
Hemianthus callitrichoides Cuba
Hemianthus micranthemoides Nuttall
Nurzaniec
Rogatek
jakaś niska trawka ale nie znam...
No i... 20 kg kamieni
.
Teraz jest białe tło ale mam jeszcze błękitne... Nie mogę się zdecydować które wybrać





zdjęcia jak zwykle takie sobie no ale talentu do fotografii niestety nie mam.
[112l] Iwagumi "dla ubogich"
http://www.akwaswiat.net/-112l-iwagumi-d...31322.html
Stosuję "zdrowe" podejście do akwarystyki...

. Co do plazy to bym nie kombinowal, posadz jakies roslinki trawnikowe i poczekamy az zarosnie

