13.01.2012, 15:13
Albo to jej pierwszy sezon w tych wodach, albo może z jakiejś fabryki spuszczana była ciepła woda (jak np. na śląsku z huty... tam w jakimś odcinku podobno gupiki żyją cały rok w rzeczce
)
)
240 litrów
