11.01.2012, 19:59
Ta ryba jest bardzo podobna do Pielęgniczki Ramizera ( chyba że się mylę-akwarysta ze mnie cienki,ale mam przed sobą mały atlas rybek akwariowych i ta ryba jest b.podobna do pielęgniczki ramizera). Myślę ze możesz ja wpuścić do akwarium 112 l, ale kontrolują ją i jej zachowania wobec innych ryb( jeśli jakieś tam masz;P),jakby coś to wyłów ją i zapytaj doświadczonego akwarysty co dalej
.
A może dziadek złowił złota rybkę ,która spełnia życzenia:p heh. Pogratuluj dziadkowi bo o taka sztukę to ciężko w naszych zbiornikach wodnych w Polsce.
.A może dziadek złowił złota rybkę ,która spełnia życzenia:p heh. Pogratuluj dziadkowi bo o taka sztukę to ciężko w naszych zbiornikach wodnych w Polsce.
Krewetkarium- w czasie zakładania...:P
