11.01.2012, 19:21
Witam, niedawno mój dziadek był na rybach i przy brzegu złowił jakąś dziwną,dlatego też przyniósł ją do domu.i mam pytanie czy mogę ją wpuscić do akwarium.Na razie trzymam ją w 10l akwarium ale zamierzam ją wpuścić do 112.Dziękuje za pomoc.
