09.01.2012, 18:11
(09.01.2012, 17:21)Notos napisał(a): http://fotoo.pl//out.php/i53558_rybakk.bmp
Czy to jest jakis zbrojnik?
Trochę mało uczciwe podejście do konkursu na inny forum akwarystycznym.
(09.01.2012, 17:21)Notos napisał(a): http://fotoo.pl//out.php/i53558_rybakk.bmp
Czy to jest jakis zbrojnik?